Bolące zaczerwienione w połowie oko

Witam. Wczoraj w trakcie wygłupów kolega przez przypadek uderzył mnie w oko palcem. Oko się zaczerwieniło w połowie i trochę boli, ale widzę normalnie, co zrobić?
ponad rok temu

Witam,

Opisywane przez Pana objawy sugerują wylew podspojówkowy. Krew wchłonie sie samoistnie, aby uszczelnić naczynia krwionośne mozna zastosować preparaty z rutyną i witaminą C.

Pozdrawiam serdecznie.