Bolący guzek w lewej piersi

Witam! Mam problem. Wyczulam guzek w lewej piersi, ktory boli mnie nawet kiedy chodze. Przyjmuje 4-ty listek pigulek dezogestrel bez przerwy, poniewaz mialam ciagly i bardzo bolesny bol piersi. Teraz nie bola mnie, ale wyczulam tego guzka. Martwie sie, poniewaz Siostra mojej Mamy miala raka piersi...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Warto wykonać badanie USG, które da wiele cennych informacji w Pani przypadku. Od tego proponuję zacząć.