Bóle biodra a nierówne nogi

Mam 19 lat i jedna noge krotsza ok 2 cm ,kiedys nosilam przez chwile wkladke ortopedyczna ale wogole nie odczuwlam zadnego dyskomfortu wiec przestalam to nosic , teraz zaczelam pracowac fizycznie , czesto sie schylam jestem na nogach nosze i strasznie zaczelo mnie bolec biodro nawet przy poruszaniu se zauwazylam tez ze chodząc, kuśtykam , co robić, nigdy tak nie milam , chodz kiedys ortopeda mowil ze powinnam miec prace siedzaca.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga zbadania przez specjalistę ortopedę. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.