Bóle boków po długim leżeniu

Jeżeli możecie mi powiedzieć mam problem ze spaniem na obu bokach, bolą mnie gdy się budzę. Jeszcze jedno pytanie ponieważ mam ból w klatce piersiowej czasami złapie mnie gdy pracuje, a czasami gdy sobie spokojnie siedze albo ide ze znajomymi i rozmawiam, a wtedy musze koniecznie płytko oddychać ponieważ "kłuje" mnie, Czasami boli mnie pod jedną piersią a czasami pod drugą, lekarz powiedział mi, że po prostu jestem otyła i mam schudnąć, ale nie wydaje mi się.

Witam. Wskazane byłoby wykonanie RTG kręgosłupa w odcinku piersiowym. Należy pamiętać że badania rentgenowskie są szkodliwe dla płodu więc musi być Pani pewna że nie jest Pani w ciąży