Bóle brzucha i głowy u 21-latki

od jakiegoś czasu co kilka dni boli mnie brzuch, lub głowa.Jak rano wstaje jest mi nie dobrze, ale nie wymiotuje.Z pochwy pojawiła mi się także biała uplawa.Ostatnio też mialam zgage której nigdy nie mialam.Co to oznacza?Dodam że czesto wpołzyje ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia, ale nigdy do konca w pochwie.Okres miałam dwa dni wczesniej niz trzeba,i trwał z przerwami(byl2 dni, niebyl dzien, i potem znow byl 2dni,nie był zbyt obfity, raczej normalny)Robiłam test ciazowy po okresie(negatyw)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim sugerowałabym powtórzenie testu ciążowego - w opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej bowiem istnieje. Opisane dolegliwości bólowe wymagają dokładniejszej diagnostyki pod okiem lekarza POZ. Białe upławy to najpewniej objaw infekcji - proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem w celu wdrożenia leczenia.