Bóle brzucha i głowy, wymioty a możliwość ciąży

Witam, dostalam miesiaczke 21 sierpnia a skonczyla sie 25. Czy nie za krotko?Od tamtego momentu nie wspolzylam seksualnie.W ostatni dzien krawawienie bylo znikome.Od kilku dni zle sie czuje. Boli mnie brzuch, mam zawroty glowy.Od wczoraj wymiotuje non stop i boli mnie brzuch.Cala noc wymiotowalam. Dodam ze zawsze zabezpieczamy sie z chlopakiem prezerwatywa, dodatkowo nigdy nie kochamy sie do konca. Robilam wczoraj rano test ciazowy rano i wyszedl negatywnie.Jakie jest ryzyko ciazy? Denerwuje sie

Witam. Krwawienie miesięczne może trwać od 3 do 8 dni, nie ma Pani więc powodów do niepokoju. Opisane objawy prawdopodobnie są wynikiem wirusowej infekcji przewodu pokarmowego.