Bóle brzucha i jajników po zastosowaniu Luteiny

Witam Pod koniec wrzesnia udałam się do lekarza, gdyz spóżniała mi sie miesiączka. Lekarz przepisał mi luteinę na wywołanie miesiączki. Miesiączkę dostałam po 10 dniach czyli 5 października a zakończyła sie 10. Dodam,że dnia8/9 pażdziernika doszło do ocierania pomiedzy mna a partnerem przez bieliznę i spodnie. Aktualnie jest 36 dzien cyklu. Nie ma miesiączki, mam tylko bóle brzucha, jajkników. Czy moge byc w ciązy? Co może byc tego przyczyną?Czy teraz normuje mi się cykl? Czy ja dostane?Pomocy

Witam, ryzyko ciąży jest w tym przypadku małe, nie można go jednak wykluczyć. Prawdopodobnie objawy spowodowane są wahaniami poziomu hormonów. Proszę zgłosić się ponownie do ginekologa.