Bóle brzucha i jasnoczerwona krew podczas miesiączki po stosunku

Witam, mam pytanie odnośnie kobiecych upławów. Po stosunku seksualnym ze swoim mężem, zawsze boli mnie brzuch, nie mogę sikać, brałam już furaginę żeby pozbyć się tego bólu, ale za każdym razem to występuję. Czy to może mieć związek z tym że od urodzenia mam upławy? mam jeszcze jedno pytanie. Po stosunku, kiedy mam okres, z pochwy wydziela się jasno czerwona krew, Mam mdlosci, wyostrzony wech, nie mam na nic ochoty, ciagle chce mi sie spac. czy to też mogą powodować upławy ?

"Po stosunku, kiedy mam okres, z pochwy wydziela się jasno czerwona krew" - proponuję w tym czasie wstrzymać się, pH pochwy w tym czasie jest zmienione i seks może prowadzić do zakażeń.