Bóle brzucha w 26. tygodniu ciąży

witam jestem w 26 tyg ciazy i zauwazyłam od paru tyg ze czasem brzuch robi mi sie z jednej strony w ciazy wyglada to jak wypięcie dziecka czy to normalne?wszystko pozatym jest wporzadku

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zjawisko może być spowodowane ruchami płodu. Nie można wykluczyć innej przyczyny. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę, który oceni prawidłowość przebiegu ciąży.

Witam !
czasem tj poniżej 10 razy na dobę ; jeśli tak są to absolutnie normalne pobolewania , wynikające z ruchów dziecka oraz "ćwiczeni się " macicy