Bóle brzucha w 6. tygodniu a problemy z rozwijającym się zarodkiem

W czartek mam usg , jestem w 6 tyg ciazy, czego moge sie spodziewac po badaniu? W 5 tyg nic nie bylo widac, przeprowadzone badania krwii wykazaly wczesniejsza ciaze. Towarzysza mi bole brzucha od poczatku ciazy bez krwawien. Mam zapalenie pecherza. Przyczyna boli jest mi nie znana. Bylam juz 3 razy u lekarza i mam czekac do czwartku na usg. Czy to moze oznaczac problemy z rozwiajacym sie zarodkiem? Moze on nie rozwija sie, mam czarne mysli. Badal mnie ginekolog i uznal ze moge poczekac do usg.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu nie wynika aby doszło do poronienia, dlatego sugeruję spokojnie poczekać do czwartku, kiedy to lekarz w USG powinien już być w stanie ocenić czy doszło do prawidłowej implantacji zarodka.