Bóle brzucha, wzdęcia i luźne stolce u 36-latki

Witam;Od lat oddaję stolec kilka razy dziennie. Niestety od 6 miesięcy stolec jest bardzo luźny, pienisty i cuchnący. Doszły jeszcze wzdęcia i mocne skurczowe bóle brzucha wręcz nie do wytrzymania. Gastrolog wykonał usg - wynik prawidłowy. Przyjmuje już 3 lek, który również nie pomaga jak poprzednie. Proszę o informację jakie mogę wykonać badania, które pomogą zdiagnozować moje dolegliwości.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność przeprowadzenia dokładniejszej diagnostyki. Proszę zatem porozmawiać ze specjalistą gastrologiem o możliwości wykonania badań endoskopowych oraz laboratoryjnej ocenie trzustki.