Bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia

witam, od 3 miesiecy mam bole brzucha wzdecia zaparcia tak na przemian. czasami bol ustepuje ale brzuch jest cały czas wzdety . byłam na badaniu usg gdzie stwierdzono powiekszenie jelita grubego i mnostwo powietrza w jelitach. do jakiego lekarza powinnam sie wybrac aby to wszytsko ustało

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do specjalisty gastroenterologa, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wyniki dotychczas wykonanych badań oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym. Doraźnie sugeruję stosowanie leków na wzdęcia.