Bóle gardła, duszności a diagnostyka w kierunku krztuśca, alergii lub astmy

witam, 4 tygodnie temu zaczęła się moja choroba. Najpierw było drapanie w gardle i lekki odrywający kaszel,później nasilił sie i wystapiły ataki duszności w nocy do tego stopnia że wylądowałem w szpitalu, jednak tam nikt mi nie pomógł wysłali mnie do pulmunologa, ten leczy mnie w kierunku astmy i jakiejś alergji... jednak nic mi nie przechodzi ataki duszności nasilają się coraz bardziej, wyniki które otrzymałem ze szpitala robione były w kierunku krztuśca (przeciwciała w kl.IgM 1,15 pomóżcie pr

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli duszność się nasila, proszę niezwłocznie udać się do lekarza!