Bóle gardła przy glistnicy i gronkowcu

Dzien dobry miałam gronkowca-nosicielstwo brałam zbędnie antybiotyki(ospen clindamycin) doszła grzybica potem nystatyna teraz już w gardle ani na języku nic nie wyszło a objawy są straszne i jeszcze silniejsze! okazało się że mam glistnicę jestem załamana gardło mnie boli strasznie nie mam smaku pełno śluzu w buzi a język jest spuchnięty jak balon cały z nalotem i slady zebow bardzo po lewej i prawej stronie do tego mdlosci spadek wagi niedobory bralam vermox czy ten jezyk jest taki od toksyn?

Myślę że nystatyna to za mało. Poza dieta p/grzybicza warto pociągnąć flukonazol 200 lub itrakonazol. Warto jednak też skupić się na glistnicy i ewentualnie kontynuować leczenie.