Bóle głowy, bóle w klatce piersiowej i zaburzenia oddychania

mam problem z bolami glowy, bolami w klatce piersiowej, problem z oddychaniem, ciagle mi slbo kreci mi się strasznie w glowie,. bardzo proszę o pomoc bo zycie z tym jest strasznie uciążliwe, mam 3 letniego syna i boje się z nim sama zostawać w domu ciagle ktoś musi ze mna byc, bylam u lekarza i stwierdził ze to nerwica. nie wydaje mi się to już prawie 3 miesiąc i zadnej poprawy tylko coraz gorzej bole narastają i osłabienie także. proszę i odpowiedz.

Witam. Oprócz psychiatry warto rozważyć psychoterapię. ja jestem psychoterapeutka psychoanalityczną i do takiej terapii zachęcam, tym bardziej, że ma pani syna dla którego też warto zająć się swoją psychiką.
Magdalena Brabec

Konieczna jest psychoterapia. Same leki nie wystarczą. Proszę mieć świadomość, że to proces długoterminowy, ale jest niezbędny. Proszę upewnić się, że specjalusta, który będzie Panią prowadzić posiada kwalifikacje w zakresie psychoterapii.