Bóle głowy i drętwienie rąk a padaczka lekoodporna

Witam od 5 lat pracuje w firmie jako kierowca ostaniego czasu często występowały bóle głowy i drętwienie rąk poszedłem do neurologa dołożył mnie na odział zrobili wszystkie badania i okazało się ze mam padaczke lekooporną jestem na zwolnieniu lekarskim co dalej jak długo mogę chorować czy mogę prowadzić samochód na własne potrzeby czy jak zloze dokumenty na rentę do zabiorą mi prawo jazdy czy lepiej się zwolnic z pracy i siedzieć cicho żeby nie stracić prawa jazdy

Czy tylko bóle i drętwienia rąk?
Czy wykonano badania EEG, TK czy MRI głwoy?
Jak Pana stan ogólny?
Może warto też roważyć zwyrodnienia kręgosłupa, np po wypadku?
Może zaburzenia tężyczkowe: EMG próba tężyczkowa
Od 5 lat jest Pan kierowcą, więc był Pan dopuszczony do tej pracy!
Czy miał Pan wcześniej padaczkę i brał Pan leki przeciwpadaczkowe???