Bóle głowy po urazie sportowym

2 tygodnie temu podczas gry w kosza zderzyłyśmy sie z kolezanka. Ja zostalam uderzona w miejsce ponad lewym uchem. zawsze jak mialam takie urazy to mi przechodzily w szybkim czasie jedank teraz gdy dotkne tego miejsca lub sie poloze to czuje ból w tym miejscu mimo ze minely 2 tygodnie. Czy to jest normalen stluczenie czy oda sie z tym do lekarza?

Milena Lubowicz

Jeżeli ból jest tak silny jak Pani mówi proponuję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam