Bóle głowy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

witam od dwóch tyg biorę tabletki antykoncepcyjne ''czasami mam straszne bóle głowy czy jest to normalne? czy to normalne ze okres trwał 7 dni w sumie to krwawienie w dwóch ostatnich dniach nie było obfite potem miałam dwa dni spokoju i znowu kilka brązowych plam i tak w kółko aż do dnia dzisiejszego dzień czysto potem plamy brązowe jakieś resztki a dziś plama dość mocno czerwonej krwi proszę o jak najszybsza odpowiedz najlepiej na email

Koniecznie zgłosić się do ginekologa w związku z plamieniem. Niekiedy należy zmienić tabletki antykoncepcyjne gdy nasilają się bóle głowy.