Bóle głowy przy wysokiej prolaktynie i podejrzeniu gruczolaka przysadki

Od kilku tygodni zaczęła boleć mnie głowa(najbardziej czoło,nos i czubek głowy)pogorszył się wzrok.Bóle głowy minęły(ale nie ucisk u nasady nosa i czoła)po stosowaniu wapna(mam bardzo niski poziom)wzrok się nie poprawił.Mam wysoką prolaktynę i podejrzenie gruczolaka przysadki mózgowej(czekam na RM),czekam na wyniki EEG.TSH jest w normie.Od około 3 lat ciężko pracowałam fizycznie.Gdy się zwolniłam,pojawiły się dolegliwośći.Dlaczego mam niski poziom wapnia i problemy ze wzrokiem?

Proponuję ocenę zatok przez laryngologa, konsultację okulistyczną. Zaburzenia gospodarki wapniowej - może warto ocenić przytarczyce?
Swoją drogą objawy mogą wynikać ze stresu, ale to po wykluczeniu innych przyczyn.