Bóle głowy, uderzenia gorąca, brak czucia w nogach oraz zawroty głowy i migrena

Mam problemy z bólami głowy, uderzeniami ciepła, nie odczuwam czasem nóg i boję się, że się przewróce, pozatym też zawroty głowy. Leczę się na migrenę ujarzmioną, biorę leki Depakine CHrono500 wziąłem dziś rano leki koło 6 a objawy takie jak wyżej miałem cały dzień, po raz 1 tak się zlę czuję

Witam. Opisane objawy są zdecydowanie niepokojąca - szczególnie jeśli pojawiają się u tak młodego człowieka jak Pan. Proszę skonsultować się z neurologiem który wdroży szczegółową diagnostykę i leczenie.