Bóle głowy w porach wieczornych, zmęczenie, senność i problem z zaśnięciem u 20-latki z niedowagą a anemia

Witam, mam 20lat, jestem mamą prawie 2letniej dziewczynki. mój problem polega na tym, iż dokuczają mi codzienne bóle głowy w porach wieczornych, ogólne zmęczenie, senność i problem z zaśnięciem, cięzko mi zasnąć muszę długo leżeć i kręcić się po łózku. nie zależnie od tego czy śpie 6, 8 czy 12h jestem nie wyspana. Do tego mam niedowagę, 160, 44kg. Czy ktoś może mi powiedzieć czy to może być anemia czy po prostu zmęczenie?

Witam,
Aby stwierdzić, czy rzeczywiście jest to anemia trzeba zrobić szczegółowe badania,a przede wszystkim badanie krwi. Jeśli ma Pani niedowagę, możliwe, że tak. Dobrze by też było udać się do specjalisty z zakresu odżywiania, aby doprowadzić wagę do normy, bo według wskaźnika BMI powinna Pani ważyć przynajmniej 48 kg.
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia:)
Natalia Ciesielczuk