Bóle głowy, wymioty, omdlenia i niedoczynność tarczycy

Witam.mam nadzieje,ze zasugeruja mi panstwo badania,ktore powinnam wyk.mam 22lata.od2 lat zaczely sie moje prob.wypadekrowerowy,upadla na głowę.pozniej narastajace bóle glowy, wymioty,omdlenia, nadcisni,bol kregoslupa.pozniej wykryto niedoczy tarczycy.zaczeli leczyć cisnienie,nastawianie kregoslupa i joga.zaczelo byclepiej.niestety zaczy znowu mieć b.głowy,kolatserca, boli mnie w okolicy nerek,czasem kuje w podbrzuszu.bez tabletek moczopedChodze do wc 1/24h.nie mieszkam w pl.potrzebuje rady J

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać aktualizację badań hormonalnych tarczycy oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi. Dodatkowo warto wykonać badanie obrazowe głowy.