Bóle i kłucia w podbrzuszu

3 miesiąc mija i lekarze nic nie wiedza , gastro i usg i krew ok, czasami boli a czasami kluje w podbrzusiu z lewej lub prawej str przez kilka dni , minie tydzień o znów pobolewa brzuch

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Mogą to być tzw. czynnościowe bóle brzucha, bądź zespół jelita drażliwego. Zalecam zmianę diety (regularne posiłki, małe, mniej tłuste, więcej błonnika), zmniejszenie poziomu stresu i regularny wysiłek fizyczny. W razie utrzymywania się dolegliwości zalecam ponowną kontrolę badań i zgłoszenie się do specjalisty. Pozdrawiam