Bóle jajnika po transferze in vitro

jestem 14 dni po transwerze in vitro biore luteine dopochwowo oraz zastrzyki do brzucha. od wczoraj boli mnie w okolicy lewego jajnika, bol jest pulsujacy i tylko po siadaniu i wstawaniu. odnosze wrazenie ze po zrobieniu siku bol jest mniejszy. gdy sie poloze i i odcize lewa strone bol mija.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wystąpienia niepokojących dolegliwości powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista po zbadaniu oraz wykonaniu badań dodatkowych wdroży odpowiednie postępowanie.