Bóle jajników, upławy, krwawienie z dróg rodnych i zanik miesiączki

Witam, od prawie 3 miesięcy nie mam miesiączki, ciąża jest wykluczona, gdyż jestem dziewicą. Codziennie mam bóle jajników (czasem silne) posiłkuję się tabletkami przeciwbólowymi, mam upławy i sporadyczne krwawienia z dróg rodnych. Ginekolog nie widzi problemu. Miałam badanie USG tylko przez powłoki brzuszne. Jaka mogłaby być przyczyna powyższych dolegliwość i co zrobić, aby wywołać miesiączkę?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przyczyn Pani dolegliwości (wtórnego zaniku miesiączki) może być wiele min, zaburzenia hormonnalne. Zalecam zatem ewentualnie udanie się do innego ginekologa, gdyż koniecznie trzeba ustalić co Pani dolega. Pozdrawiam!