Bóle jak przy zapaleniu przydatków - co się dzieje?

Witam serdecznie! Mam 23 lata i 5 lat temu leżałam w szpitalu na zapalenie przydatków. Rok temu bóle zaczęły się powtarzać i poszłam do ginekologa. Dostałam antybiotyki i leczenie trwało pół roku bo zapalenia się powtarzały. Wreszcie zostałam wyleczona i myślałam, że będzie dobrze, ale 3 miesiące temu (w wigilie) trafiłam do szpitala z bólami i wymiotami. Boli mnie dół brzucha po prawej i lewej strony choć bardziej po prawej i mam bolesne skurcze także między nogami. Boli mnie także cała miednica. Gdy ataki mijają odczuwam taki ból jak podczas miesiączki. W badaniach jajniki nie są powiększone i nie wychodzi żadne zapalenie ani bakterie. Najpierw przez tydzień dostawałam 5 razy dziennie dożylnie antybiotyki, ale jak wyszłam do domu ból wrócił. Trafiłam znów do szpitala. Zrobiono mi badania ogólne usg, żeby sprawdzić czy inne narządy nie są chore i nic w nim nie wyszło oprócz lekkiego powiększenia jelit, ale stwierdzono, że to po antybiotykach. Moja Pani ginekolog w porozumieniu z innym ginekologiem dała mi antykoncepcję hormonalną bo stwierdzili, że to ma pomóc w "rozluźnieniu" jajników. Zaczęłam je brać i ból ustąpił. W 7-dniowej przerwie między opakowaniami hormonów dostałam normalnie miesiączki. Zaczęłam brać drugą paczkę i ból wrócił. Teraz leże znów w szpitalu i każdy lekarz ma swoją wizje, ale na razie nic nie mam robione. Chciałam prosić o pomoc i opinie bo już naprawdę nie wiem co robić :(

Witam serdecznie!

Niestety Pani post zawiera za mało informacji, by móc postawić rozpoznanie. Do postawienia diagnozy i rozpoczęcia pacjenta niezbędne jest osobiste zbadanie pacjenta. Nasz serwis może jedynie radzić i kierować do odpowiednich specjalistów.

Na podstawie Pani opisu mogę powiedzieć, że cała diagnostyka prowadzona prawidłowo. W dolegliwościach podobnych do Pani konieczne jest wykonanie USG jamy brzusznej, posiewu, ewentualnie tomografii komputerowej, ale taką decyzję musi podjąć lekarz prowadzący.

Zdarza się także, że w bólach niewiadomego pochodzenia konieczne jest wykonanie laparoskopii diagnostycznej. Proszę zaufać jednak swoim lekarzom, którzy najlepiej znają Pani przypadek.

Pozdrawiam