Bóle kolan i łokci u alkoholika

witam mam przyjaciela który jest alkoholikiem niestety nie chce sie leczyc jego stan pogorszył sie bardzo w ciagu ostatnich paru dni .Nie moze ustac na nogach skarzy sie na bóle kolan łokci ma ziemisto zółtą skóre od trzech dni nie pije alkoholu -wystraszył się czy moge kupic mu jakies witaminy jezeli tak to jakie ?ma 65 lat pozdrawiam

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Pani przyjaciel cierpi na chorobę alkoholową i żadne witaminy mu nie pomogą. Może mu pomóc tylko leczenie odwykowe. Myślę, że Pani przyjaciel może mieć już problemy z wątrobą. Konieczny jest lekarz
Pozdrawiam
Agata Dusza