Bóle kolana jesienią i zimą z niewiadomych przyczyn

Witam od 4 lat boli mnie kolano ale tylko jesienią zima i wiosną jak juz robi się ciepło przechodzi byłam u lekarza robiłam rtg i nic nie wykazało , lekarz przepisał mi tylko maść która nie pomaga . Teraz boli mnie jeszcze drugie i ból jest coraz silniejszy nie mogę kucnac kleknac nawet z gięcie nogi w nocy jest niemożliwe , wstawanie śniadanie wszystko sprawia ogromny ból. Proszę o pomoc lekarz mnie z bywa masciami a ja nie mogę chodzić.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania pacjenta ciężko jest kierować konkretne zalecenia lekarskie. Proponuję udać się do ortopedy.