Bóle kręgosłupa w okolicy lędźwiowej a analiza moczu

Dzień dobry, zwracam się z prośbą o analizę sprawozdania z analizy moczu: Ciężar właściwy > 1,030 Białko - ślad Glukoza - ujemna ciała ketonowe - ujemne Urobilinogen - 0,2 mg/dl Bilirubina - ujemna Erytrocyty, Azotyny, Leukocyty - ujemne Osad moczu: Leukocyty 1-3 Erytrocyty świeże - 0-2 Nabłonki płaskie - nieliczne Bakterie - nieliczne Badania zrobiłam, gdyż bardzo często odwiedzam wc, oddając bardzo mało moczu, miewam też bóle kręgosłupa w okolicy lędźwiowej. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Należy wyjaśnić, dlaczego w badaniu występuje ślad białka. Pozostałe wyniki - prawidłowe. Wskazane wykluczenie stanów zapalnych (niekoniecznie wywołanych przez bakterie) w obrębie układu moczowego oraz płciowego. Wizyta u ginekologa może też pomóc w szukaniu przyczyny dolegliwości bólowych w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.