Bóle menstruacyjne a spóźniający się okres

Witam, Spoźnia mi sie okres juz 10 dni ale pojawiaja sie bol menstruacyjne zwlaszcza rano i w miare szybko przechodza. Test robiłam pierwszego dnia spodziewanej miesiaczki i wyszedl negatywny. Dodam jeszcze ze na poczatku lutego bylam u ginekologa i robil mi USG i stwierdzil ze ciazy nie widzi a zmian zadnych nie zauwazyl i ze wszystko jest dobrze.Dodam tylko ze staramy sie z mezem o dziecko juz od 5 miesiecy i jestem pod stalo kontrola lekarze. Dzis powtorzyłam test i niestety znow negatywny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to wynik wahań hormonalnych. Wskazana ponowna konsultacja z ginekologiem. Warto wykonać oznaczenie poziomu hormonów oraz powtórzyć test ciążowy.