Bóle miejsc intymnych przy orgaźmie

Witam.Razem z dziewczyną mamy problem ze współżyciem. Moja partnerka zbliża się do orgazmu po kilku minutach współżycia/pieszczenia łechtaczki. Dostaje wtedy tzw 'mini orgazm' (przyjemność jest ponoć niewielka), a następnie zaczynają boleć Ją wszystkie wrażliwe miejsca - ból jest tak silny że dziewczyna skręca się cała i często płacze.Gdy unikamy łechtaczki trwa to nieco dłużej.Nie jest to przyjemne ani dla Niej,ani dla mnie przez co od dłuższego czasu unikamy stosunków.Mamy po 28 lat. Co robić?

Witam,

Proponuję, by partnerka przebadała się pod kątem zakażeń pochwy i porozmawiała o tym z ginekologiem. Jeśli okaże się, że fizycznie wszystko jest ok, udajcie się do seksuologa.

Pozdrawiam