Bóle mostka i kręgosłupa na wysokości łopatek

Witam serdecznie, od pewnego czasu doskwiera mi bol mostka i kregoslupa na wysokości łopatek, mam 35 lat i dużo podróżuje autem, ponadto byłem palaczem nałogowym, nie pale ok 2 miesięcy, mam tez nadwagę wazę 130 kilo przy wzroście 188 cm wzrostu, wydajność płuc mam raczej dobra, nie doskwiera mi zadyszka, jestem od pewnego czasu aktywny fizycznie, po bieganiu na pewien czas przestaje bolec, zaznaczę ze mostek boli przy nacisku tak jakby kość bolała, proszę o radę dziękuje pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.