Bóle nerwowe mięśni

Witam! Doskwiera Mi od jakiegoś czasu ból nóg, nigdy nie miałam z tym problemu, a tu nagle zaczęły mnie boleć stopy i łydki najbardziej, po 2 godz chodzenia juz musze usiaść albo sie położyć najlepiej. Często są to bóle nerwowe jakby i mam skurcze mięśni. Brałam vit B12 w zastrzykach, ale nie sądze, że to od nich... chyba.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bóle kończyn dolnych mogą być spowodowane niewydolnością żylną. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do chirurga naczyniowego, który pokieruje procesem diagnostycznym.