Bóle oczu a astygmatyzm, krótkowzroczność i dziecięce porażenie mózgowe

Mam bóle oczu od dłuższego czasu ból jest jak w staje z rana i boli też głowa od czego może to być ?I co można stosować na takie bóle . Mam astygmatyzm , krótkowzroczność i dziecińce porażenie mózgowe (wszystko od urodzenia ) i mam podejrzenie jaskry . Mam 20 lat

Proszę dobadać jaskrę,czy jest zrobiona krzywa dobowa ciśnienia wewnątzrgałkowego? Tp. Rano Tp jest najwyższe.Być może trzeba zastosować krople obniżające ciśnienie w oczach lub poprawiające krążenie w oczach/za oczami/