Bóle palców po wypadku w pracy

Witam, ponad tydzień temu miałam wypadek w pracy- linia wciągnęła mi rękę. Rtg nic nie wykazało. Teka cały czas mi puchnie i boli w okolicach kostek- palec wskazujący, środkowy i serdeczny. Mam dwa rodzaje bólu: ciągnący od kostki palca serdecznego do nadgarstka i ból typowy dla stłuczenia. Palce tez nie do końca moge zgnieść.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem / ortopedą. Pomimo braku uszkodzenia kości uszkodzeniu mogły ulec tkanki miękkie. Ręka może wymagać unieruchomienia. Doraźnie zastosować można leki przeciwbólowe, również działające miejscowo (maści), zimne okłady i okłady z Altacetem.