Bóle piersi i macicy przy podejrzeniu ciąży

Ostatni okres miałam 11 maja. Moje miesiączki są niereguralne najkrótsza trwała 24-25 dni, a najdłuższa 38. 13 maja uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany. Bolałay mnie piersi i macica więc 28 maja zrobiłam test-negatywny. Zalecono zrobienie mi testu jeszcze raz. Zrobiłam go 3 czerwca-również negatywny. Jakie są szanse na ciąże?Kiedy znów zrobić test?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Testy są już wiarygodne. Należy szukać innej przyczyny opóźnienia okresu. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.