Bóle piersi i pod łopatką przy głębokim oddechu

Witam mam 33 lata i jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci.Od dłuższego czasu boli mnie prawa pierś ,wydaję się być twardsza od lewej .odczuwam również ból pod prawą łopatką także gdy biorę głębszy oddech bądź kichnę .Nie wiem czy mogę te objawy ze sobą łączyć ale bardzo się martwię i nie bardzo wiem do jakiego lekarza się udać

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że mogą mieć wiele różnych przyczyn. Zdecydowanie proszę jednak nie bagatelizować dolegliwości. Na początek proszę wykonać USG piersi oraz skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.