Bóle piersi przed spodziewaną miesiączką

Ostatna miesiaczke mialam 18.04.2014 dzis mamy 22 czerwiec okresu brak.5testow z moczu pozytywnych, bol piersi jeszcze tydzien przed spodziewana miesiaczka czyli przed 15.05.2014 i tak do tej pory, lelkkie bole w podbrzuszu i mdlosci i nic po zatym.Dodam ze nie mam jednego jajnika i na drugim mialam tez torbiela.Nie mam narazie mozliwosci pojscia do lekaza ani zrobienia bety poniewaz jestem obecnie na wakacjach.czy to moze byc ciaza czy te testy i objawy torbiela???

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży. Ale do potwierdzenia ciąży konieczne jest badanie usg i uwidocznienie akcji serca. Dlatego proszę w miarę możliwości jak najszybciej po powrocie zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam