Bóle piersi tydzień przed miesiączką

Witam mam 32 lata i od pół roku regularnie tydzień przed miesiączką bolą mnie obie piersi i są takie ociężałe czy mam się tym zacząć martwić? Proszę o jakąś rade.

Elżbieta Rhone

Witam,
ból i obrzmienie piersi to częsta dolegliwość przed miesiączką. Jeśli regularnie bada sobie Pani piersi oraz są badane przez lekarza na wizytach to nie ma powodów do obaw.