Bóle po ćwiczeniach na siłowni

Na siłowni wykonywałem cwiczenie w ktorej sylwetka jest wygieta do tylu a klatka jest wypchnieta do przodu. Czulem dość mocny nacisk na obie strony mostka - zarówno po lewej jak i po prawej - i choć zawsze to odczuwalem to wczoraj jakby środek klatki na chwile wgiął mi sie do środka. Nie wiem czy było widać to z zewnątrz bo od razu odrzucilem ciężar, wyprostowałem sie i mostek odskoczył to swojej pierwotnej pozycji. Nie ma spuchniecia tylko lekki ból natury bardziej zakwasowej. Czy to złamanie?

Jeżeli rzeczywiście coś mogło sie przemieścić to raczej obojczyk w miejscu polaczenia z mostkiem, jeśli zaraz sie nastawił na swoje miejsce nie wymaga leczenia ale prosze unikać tych ćwiczeń