Bóle po miesiączce - czy to może oznaczać ciążę?

Witam!
Dostałam opóźnioną miesiączkę o 3 dni, trwała 5 dni, niezbyt obfita. Cykl zazwyczaj trwa 37 dni, współżyłam z mężem w dni płodne, biorę leki także umożliwiające owulację, od 14 do 25 dnia cyklu.
Przedwczoraj był ostatni dzień, a nadal czuję ból w podbrzuszu i lekkie bóle piersi. Zapewne sama miesiączka wyklucza ciążę, ale z czym takie objawy mogą być też związane.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Witam serdecznie!
Zdecydowanie zalecam wykonać test ciążowy. U niektórych pacjentek krwawienia występują przez cały pierwszy trymestr. Zwykle są one jednak mniej nasilone, tak jak u Pani. Z tego też względu ciąża nie jest wykluczona.
Jeżeli wynik testu będzie negatywny, zalecam wizytę u ginekologa, który ustali przyczynę Pani dolegliwości.
Pozdrawiam