Bóle pochwy i brzucha przy próbie współżycia

Mam pytanie. Otoz, wczoraj z moja dziewczyna ( ona jest dziewica ) doszlo do zblizenia. Najpierw pieszczoty a kiedy chcialem wepchac czlonka w "nia" i gdy juz to zrobilem ona odczula wielki bol-malo co nie krzyknela! Dodam tez ze zapytalem sie czy to przez przebicie blony dziewiczej a ona odpowiedziala ze blona nadal jest a ona ma bolr miejsca intymnego oraz brzucha. Dlaczego tak jest i co z tym robic ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, pierwsze stosunki są dla kobiet często bardzo bolesne, ból nie wynika z przyczyn patologicznych. Pozdrawiam.