Bóle pod żebrami a prawidłowe wyniki badań
od 2 lat mam bóle z prawej strony pod żebrami ,czasami niżej czasami wyżej promieniuje na plecy ,porobiłam kolonoskopie gastroskopie ,usg,zdjęcie płuc nic nie wyszło ból jest także w nocy jestem zrozpaczona alekarz chyba nie traktuje mnie poważnie idę jeszcze na zdjęcie kręgosłupa,mam zespól jelita draż.48lat

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Ból może wynikać z nieprawidłowości w obrębie nerek. Warto przeprowadzić badania w tym kierunku. Oczywiście wskazane jest również prześwietlenie kręgosłupa. Po otrzymaniu wyniku badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza.