Bóle podbrzusza a możliwość ciąży

Uprawialam seks pod koniec sierpnia.pare dni później dostalam okres który trwał 3dni.Od tamtej pory miałam normalanie obfite miesiaczki jednak cały czas boli mnie brzuch na dole i urósł nie myslalam o ciazy ale ostatnie krwawienie bylo skape i z przerwami.przez caly ten czas robilam 3testy pylkowe i wyszly negatywnie.od wczoraj bardzo boli mnie podbrzusze a dzis jak ucisnelam je dlonmi poczulam jakby mi w nim bilo serce jak sie.polozylam to zaczal sie ruszac w gore czy moge byc w ciazy?mam 18lat

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma, jednak polecałbym wizytę u ginekologa.