Bóle podbrzusza, brak okresu, obolałe piersi i podwyższona temperatura ciała a szanse na ciążę pomimo negatywnych testów ciążowych

Witam, mam bóle podbrzusza jak podczas okresu oraz obolałe piersi i podwyższoną temperaturę (nie spada poniżej 37,2) a okres spóźnia mi się 5 dni. 8 dni temu robiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Czy to mogą być objawy ciąży?

Milena Lubowicz

Objawy te są niespecyficzne, ale nie można ciąży wykluczyć. Proponuję wykonać poziom BhCG z krwi lub powtórzyć test ciążowy.
Pozdrawiam