Bóle podbrzusza i brązowe plamienia 2 tygodnie po miesiączce oraz pozytywny test ciążowy

witam! Mam problem. Otóż 19 maja dostałam okres, moj cykl trwa 27 dni a okres 6 dni. Po 2 tyg. czyli 2 czerwca mialam bóle jak przy okresie i plamienia. brazowy śluz. Wiem, że to za szybko ale tego samego dnia zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywny na drugi dzień powtorzyłam i rownież 2 kreski. plamienia mam juz drugi dzien. poszlam dzisiaj do ginekologa bo sie przestraszylam. ginekolog powiedzial, ze to za wczesnie i ze niepotrzebnie wydalam pieniadze na test ciazowy i nawet mnie nie zbadal

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania może wskazywać na ciążę. Powinna Pani udać się na wizytę kontrolną w terminie podanym przez lekarza prowadzącego.