Bóle podbrzusza, piersi oraz częste parcie na mocz

Witam, podejrzewam ciąże ponieważ mam bóle podbrzusza, piersi oraz częste parcie na mocz. Zrobiłam test ciążowy wynik wyszedł negatywny (test robilam po 8dniach od współżycia) zastanawia mnie jednak dlaczego kreska która była po stronie negatywnej wyszła mało wyraźna nie tak mocno czerwona jak to było na ulotce?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. Prawdopodobnie konieczna jest powtórzenie oznaczenia.