Bóle podbrzusza podczas stosunku od tyłu

witam to była nasza pierwsza próba zajścia w ciążę i niestety test ciązowy pokazał jedną kreskę czy to jest powód aby sie bać że coś jest nie tak???? Podczas stosunku od tyłu boli mnie bodbrzusze czy to normalne???? Proszę o odpowiedz Dziękuję

Proszę Panią, o problemach z zajściem w ciążę możemy mówić po dwóch latach regularnego współżycia bez zabezpieczenia, także w tym momencie nie ma Pani powodu do obaw. Jeśli podczas stosunku odczuwa Pani dolegliwości bólowy, proponuję zmienić pozycję na bardziej komfortową.