Bóle przy miesiączce po porodzie

Witam serdecznie .Jestem 3 miesiace po porodzie i dostalam pierwsza miesiaczke .Bardzo silnie krwawie i boli mnie wszystko jak po samym porodzie.Nawet nie moge korzystac z toalety ,chyba ze z strasznymi bolami. Dodam ze rodzilam w UK i na kontroli w 6 tyg. wszystko bylo ok,ale nie zrobiono mi Usg. Czy to normalne ?

Jednak dla pewności warto zrobić 2 badania (jeśłi nie można z jakiś powodów zrobić usg dopochwowego) - CRP (wykluczy stan zapalny) oraz Test ciążowy (należy mieć pewność, że nie ma aktywnych tkanek endometrium , co jest niebezpieczne). USG było by bardzo wskazane, bo istnieje też możliwość, że coś co mogło pozosrtać w maicy po porodzie nasila złuszczanie błony śluzowej podczas miesiączki, równocześnie blokując odpływ krwi.