Bóle przy stłuczeniu śródstopia

Witam,mam taki uraz, lekarz stwierdzil stluczenie srodstopia. Powiem ze zle stanelam na bok prawej stopy , boli mnie od 3miesiecy, niemoge zgniesc ta stops ani pudelka pustego ani plastiku , kluje mnie ,bol promieniuje czasm piecze, robili mi rtg ale niby niema zlamania, chodze na fizjoterapie ale niepomaga. Czy moze to inny uraz. Dodam ze ortopeda mnie nie ogladal tylko lekarz ogolny Bo jestem zagranica.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pani stopę zdecydowanie powinien ocenić specjalista ortopeda.